האחד והיחיד!


חוגגים 27 שנים של מוצר האנרגיה האנושית הפופולרי והאהוב ביותר בעולם.

 התקשרו 09-9517273 ואחד מנציגינו יחזור אליכם.

להזמנות הקליקו על המוצרים הבאים

כתובתינו רחוב הקסם 10 בהרצליה

 


Q-Link  Clear

הכפתור לאיכות החיים האלחוטית שלך.
הבוסטר/ מגבר לשדות הביולוגים האלקטרונים הטבעיים של הגוף.

אנו תלויים בטלפונים הניידים, נהנים ממדיה ,מוסיקה, סרטים ומשחקים.
אנו משתמשים באין ספור מכשירים אלקטרוניים.

אך עם התקשורת, הנוחות והכיף מגיע גם הסיכון!
(EMF) שדות אלקטרומגנטיים.

 למרות שאין וודאות עדיין לגבי הסכנות, למה לקחת את הסיכון?
למה להמר על הבריאות ואיכות החיים שלנו?

עננים אלקטרומגנטיים
בלגן של שדות אלקטרומגנטיים (EMF’s) אופפים אותנו יום יום. מומחים מאמינים שחשיפה ל-( EMF’s) עלולה לגרום לסיכונים בריאותיים חמורים, במיוחד לילדים. ככל שנתקרב למקור של הקרינה (קווי מתח, מחשבים, וניידים) עוצמת ההשפעה ההרסנית לגוף תהיה חזקה יותר.
כמו הרעשים הבלתי נראים ברדיו כתוצאה מהפרעות אלקטרוניות, חשיפה לקרינה אלקטרומגנטית בשקט בשקט אך ללא ספק משפיע על תפקוד גופינו.

התגובה הביולוגית
גופינו מגיב סטרס על ידי הפעלת מנגנוני  הגנה טבעיים אשר יוצרים ביחד תערובת משתנה של אנרגיות. הקרינה האלקטרומגנטית מפריעה למנגנוני ההגנה האנרגטיים הטבעיים הללו. אנרגיות חיוביות כמו אלה הנמצאות בטבע- כמו אלה שתוכנתו לתוך ה Q-Link️  Clear️ עוזרות לגופינו להגיב באופן טבעי לאתגרי החיים ולסטרס.

כיצד זה עובד?
  Q-Link  Clear  שייך לסדרת מוצרי ה-״הגוף״ ,לתוכו תוכנתו הגלים הביולוגים הטבעיים , הוא עוצמתי אך לא יפריע לכם.
הדביקו אותו על המכשיר שלכם במיקום בו הוא קרוב ביותר לגוף.
ואז כאשר תשתמשו במכשיר האלקטרוני, הקיו-לינק יחזק את מנגנוני הגוף הטבעיים לגורמי סטרס שונים.
כל מוצרי הקיו-לינק מצוידים בטכנולוגיית התהודה האוהדת. ️SRT️)  Sympathetic Resonance Technology)
גופינו מגיב ל SRT על ידי הדהוד בהרמוניה עם התדרים של ה-Q-Link- ממש כמו מיתרי הפסנתר המהדהדים בהרמוניה עם תנודות מזלג הכיוון.

יתרונות.
עננים אלקטרומגנטיים נמצאים סביבנו ואין אף מוצר שיכול ״למגן״ אותנו מגורמי הסטרס השונים.
אך הדבקת ה-Q-Link למוצרים אלקטרוניים מאפשרים לנו לנקוט אמצעי זהירות על ידי הפעלה ותמיכה במנגנוני ההגנה הטבעיים של גופינו. מעל 25 שנים של משתמשים, ביניהם ספורטאים מקצועיים רבים, דיווחו הקלה בסימפטומים המקושרים עם חשיפה לגורמי סטרס אלה.ֿ
אלפים מדווחים שהם מפוקסים יותר,מודעים, רמות אנרגיה וביצועים משופרים.

הוראות:
מכיון שהקיו-לינק אפקטיבי רק כאשר הוא צמוד לגוף, צריך לדאוג שהמדבקה תהיה במקום שנצמד לגוף/ראש.
אם המכשיר האלקטרוני מתקפל, מחליק או נשלף, צריך לדאוג שה-Q-Link יהיה מודבק כך שלא יפריע לתפקוד המכשיר.
צריך לנקות טוב טוב את האזור שאליו מדביקים, בעדינות הורד את הניר מאחורי הקיו-לינק כדי לגלות את הדבק והצמד בחוזקה את ה-Q-Link. ניסיון להוריד אותו עלול לפגוע בחוזק הדבק. צריך להימנע מרטיבות או חימום יתר של האזור.

מה אומרים על Q-Link

ג'ון דילארג-

 רופא איורוודה וסופר.


“ בקליניקה שלי ובספר שלי גוף, מיינד וספורט, אני מלמד את החשיבות של שמירה על מרכז רגוע במסגרת הפעילויות בחיי אדם. בעצם ככל שאדם רגוע יותר , הוא יוכל להיות יותר עוצמתי. 

כמו העיין של ההוריקן, ככל שהעין גדולה יותר, המרכז שלה רגוע יותר וההוריקן עצמו עוצמתי יותר.

אני משתמש במגוון שיטות בהן גם שיטות אתלטיות וגם לא -אתלטיות כדי לחוות את השלווה הפנימית.

רוב הספורטאים, כמו גם רוב הפעילויות במערב, יוצרים מצב של אנרגית לחימה, אשר מעמידים את הגוף במצב חירום של לחימה או בריחה, ששוחקת את הגוף ,

הקיולינק תומך ישירות במרכז השלווה של האדם.

אני ממליץ בחום את הקיולינק לספורטאים רציניים ולכל אחד שרוצה ביצועים יותר טובים ומעודנים ופחות סטרסס.
סטיבן מקגרגור- ביומרידיאנים.

[...."ערכתי אלפי בדיקות….אף פעם לא ראיתי תוצאות כמו שיש מהקיולינק"]

ערכתי אלפי בדיקות עם המערכת הביומרידיאנית המאושרת ע"י FDA

ומעולם לא ראיתי תוצאות כמו עם הקיולינק.MSA-21 אבחון סטרסס

בין אם נענד לשתי דקות או יומיים, לכל משתמש היו עליות דרמטיות ברמת האנרגיה, התנגדות מוגברת להשפעות הסטרסס ומעבר למצב ביצועים אידיאלי.ג'יני קורץ, RN - אחות ראשית לשעבר , אוניברסיטת דיוק

" החשיבה והאינטואיציה שלי יותר צלולים.

היתי בשוק מהקיולינק מהניסיון האישי שלי עם הקיו-לינק שרכשתי לכל אחד משני ילדיי.

אנחינו במיוחד מעריכים את האנרגיה האישית הגבוהה שאנחנו מרגישים. גם שמתי לב שהחשיבה והאינטואיציה שלי צלולים יותר, שזו הטבה שמעולם לא חוויתי.אלפרדו קופמן, Ph.D

["...המחקר המופלא ביותר אל טבעה של המציאות אשל אי פעם לקחתי בו חלק"]


הקיו- לינק עובד, אבל זה אפילו לא מתקרב בחשיבותו לעומת הסיבה למה זה עובד-בדיוק כמו שהסיבה שתפוח נופל מהעץ יותר חשובה

מעצם העובדה שהוא נופל.העקרונות הפועלים והתיאוריות מאחורי הקיולינק כל כך חדשניות שיש להן את הפוטנציאל לעשות מהפכה בהבנה שלנו את בן האנוש- והיקום. התרשמתי מאד מהקיולינק כי הוא עזר לי לייצב את האנרגיה הפיזית, המנטאלית והקוגניטיבית שלי. אני מרגיש הרבה יותר צליולות והטבה מנטאלית. והרופא שלי איתר את אותה הצלילות וההטבה בבדיקת הדם שלי.

אך יותר חשוב מזה התרשמתי מכיון שזה המחקר המופלא ביותר אל טבעה של המציאות אשר אי פעם לקחתי בו חלק. כולי תקווה שיותר אנשים ימצאו את הקיולינק שהוא מפתח לפיתוח הבריאות."

מר. קופמן היה פרופסור בMIT בית הספר לניהול וגם מחבר הספר " ספר העזר למשמעת חמישית " וספרים רבים אחרים על מדע הניהול, התנהגות ארגונית וכלכלה. יועץ בכיר בקרייזלר, שמן SHELL, ג'נרל מוטורס, EDS. אינטל, פיליפס, ותאגידים אחרים.

_________________________________

ד"ר וויליאם ג'יי סאקומאן, MD

[..אתם .לא תצאו מהבית בלעדיו]

William J. Saccoman, MD [

תודה על תרומתך למין האנושי. השתמשתי ברפואה מונעת כ36 שנים וזו שיטה פשוטה באמצעותה ניתן להגן על עצמינו מנזקי הסביבה, כגון שדות אלקטרומגנטיים. תליון הקיולינק האפקטיבי יכול בקלות להגן ולחזק אותנו כמו שאפשר למדוד בקרבת מחשבים וטלפונים סלולאריים. בידקו את השרירים שלכם לפני ואחרי, לא תעזבו ארת הבית בלעדיו."
ד"ר ג'ון מרפי , MD 

["...מקצבים מורכבים הפכו לקלים יותר,ופחת הסטרסס בחדר המיון."]

John Murphy, MD [

אני עובד בחדר מיון במקצוע הרפואה ,ובשעות הפנאי מתופף מלא תשוקה. הראשון מלא סטרסס, השני מלא הנאה. מאד שאני עונד את תליון הקיולינק, הם משתלבים יפה יחד. מקצבים מורכבים הופכים קלים יותר, ובעבודה בחדר המיון הסטרס מופחת."


ד"ר מארק אטקינסון

[ "... שמתי לב ברמות אנרגיה גבוהות יותר ושיפור בביצעים מנטאליים…]

החלטתי לחקור מספר מוצריי הגנה בשוק.


זה היה " הקיולינק שהגיע למקום ראשון. שמתי לב באופו אישי ברמות אנרגיה גבוהות יותר ושיפור בביצעים מנטאליים
ד"ר דויד. ס.רופלי, גוניור MD.

["... כלי עוצמתי לכל מי שמעוניין בבריאות אופטימאלית בבריאותו באיכות חייו…"]
בתור אחד שלמד רפואה עם ציוד מאושר ע"י הFDA אני יכול לספר לכם שהתוצאות האלה בלתי רגילות, אפילו מדהימות.

כאשר עונדים את הקיולינק, שחקנים מגיעים מיידית לרמה אופטימאלית בכל איברי הגוף ,ביחס של עד פי חמש ממצב שהם לא עונדים את הקיולינק.

טכנולוגית הקיולינק כלי עוצמתי לכל מי שמעוניין בבריאות אופטימאלית בבריאותו באיכות חייו, ותתמוך, ותעלה ותשפר ביצועים לרמה הכי גבוהה האפשרית בספורט.


ד"ר ד.א ורסנאל, D.C.,CRA 

["... יוצר זרימה הכרחית של אנרגיה חיובית מתמדת לסוללות הפנימיות של הגוף…"]


מוצרי הקיולינק מחזקים את המערכת הביואנרגטית עד לנקודה שההשפעות השליליות של השדות האלקטרומגנטיים מתנטרלים.

הצורה שבה המוצר הזה עובד, מייצר מצב מסודר של אנרגיות טבעיות מחוזקות ביולוגית אשר משפרות שינה, מעלות רמות אנרגיה ויוצרות זרימה הכרחית של אנרגיה חיובית מתמדת לסוללות הפנימיות של הגוף ."
D.C.,DIBAK ד”ר ג’וזף אנגלייטק

[”....מעולם לא ראיתי תוצאות כל כך טובות ממוצר]


“ בדקתי את יעילות מוצרי הקיולינק ,השתמשתי בקיניסיולוגיה יישומית עם רבים מהמטופלים שלי בקרבת מסכי מחשב, גנרטור של קרינת רנטגן, קווי מתח, טלפונים ניידים ומכשירי טלוויזיה. המוצרים לא נכשלו לייצר תוצאות חיוביות בנוכחות מעוררי הסטרס הסביבתיים. מעולם לא ראיתי תוצאות כל כך טובות ממוצר.

ד"ר מיכאל דונאלדסון

["...תגלית מדהימה שמשפרת כל תחום בחיים."]

קיו לינק…...במרכז שלנו כולנו אותו עונדים! קיולינק מצא דרך להגן ולהעצים את האנרגיה שלנו בכל תחומי החיים. מאז שענדתי את הקיולינק בהתמדה, יש לנו יותר אנרגיה למטופלים שלנו, רוגע ופוקוס חיובי בחיים. אנחנו מקבלים כל הזמן מחמאות חיוביות על האנרגיה "הטובה" שלנו. אנחנו רואים שינויים קיצוניים בגישה אפילו עם ילדינו בני 3,7 ו12 במיוחד!.

אישית, הצלחתי לאחרונה לחזור ולשחק במשחק האהוב עליי, טניס. בהתחשב בגילי כבר חשבתי שימי הטניס נגמרו.אני שוב משחק עם עוצמה שבה שיחקתי במשך שנם רבות. המחושים והכאבים בלתי מורגשים שזה גם פלוס אדיר! לצערי התמהמהתי עמה חודשים עד שרכשתי את הקיולינק…. חבל שלא קניתי מוקדם יותר!!! זו הייתה תגלית מדהימה ששיפרה כל תחום בחיים.האם מוצרי ה-Q-Link באמת עובדים?

האם מוצרי ה-Q-Link באמת עובדים?

מאמר חיצוני ניטרליי שנכתב ע"י עיתונאים חוקרים על הקיולינק.

תרגום מהלינק הבא: https://doesitreallywork.org/q-link-pendants-review/

האם תליוני ה-Q-Link באמת עובדים?
3.9 (78.06%) 196 הצבעות
תליוני ה- Q-Link אמורים לעזור עם התוהו ובוהו האלקטרומגנטי המשתולל ככל שאנו נופלים אל מחילת הארנב הטכנולוגית. (רמז להרפתקאותיה של עליזה בארץ הפלאות של לואיס קארול-להיכנס למצב או להתחיל תהליך או מסע מוזר במיוחד, בעייתי, קשה, מורכב, או כאוטי, במיוחד כשהוא מתפתח והופך להיות יותר ויותר נרחב.). אם אתה זורם עם הטענות, אתה תהיה מוגן מכל מיני תדרים שמפריעים לאנרגיות הטבעיות שלך. אבל כמה טוב משהו כזה באמת יכול לעבוד?
סקירה כללית
מעטים יכולים להכחיש שאנו חיים בסביבה יותר ויותר מהירה ועמוסה, וזה רק עם הדברים שאנחנו יכולים לראות. אם נעצור רגע ונקלוט את כל הגאדג'טים וההתקנים שאנו משתמשים בימים אלה שפולטים גלים בלתי נראים ותדרים זה הופך להיות מזעזע ומטריף תשכל. יכולת החדירה של WiFi היא אינדיקציה אחת ברורה מאוד של כמה קרניים בלתי נראות משודרות סביבנו. אולי לא הקדשתם להם הרבה תשומת לב, בסופו של דבר אין הרבה שאתם יכולים לעשות בקשר אליהם, בכל מה שקשור לזה שהעולם יפסיק להשתמש בהתקנים אלחוטיים.
הטענה
הטענה של Q-Link היא שהתליונים שלהם ומוצרים אחרים מסייעים לנטרל את הזיהום האלקטרוני סביבך, ומאפשר לגוף לשמור על איזון האנרגיה הטבעי שלו ללא ההפרעה שתדרים אלקטרומגנטיים אלה גורמים.
ההתלהבות
בסופו של דבר אנחנו מדברים על תדרים בלתי נראים, אורכי גל, ומוצר שאינו עושה דבר גלוי לעין . הרבה מזה מסתכם בכמה אנחנו מאמינים ש א) יש בעיה, ב) שמוצר זה עובד כדי לתקן זאת. אז באמת יש כאן שתי מכירות . הם צריכים לגרום לך להסכים כי זיהום אלקטרוני היא בעיה כי הוא משפיע על הגוף והנפש שלך, ואז הם צריכים להביא אותך להאמין לרעיון שהמוצר שלהם מתקן זאת.
העלות
אתה יכול לקבל תליון המתקדם ביותר שלהם, אשר הם אומרים משתמש בטכנולוגיית SRT-3, עבור 390 ש"ח או פחות אם אתה מסוגל לקבל את זה במבצע, או כאשר הם שולחים לך קוד קופון אתה נרשם לרשימת התפוצה שלהם. הם גם עושים דגמים שונים שיכולים להיות 700 ש"ח או יותר. יש להם צמידים שניתן ללבוש על פרק היד, כמו גם דיסקים שיכולים להיות מודבקים על הטלפון סלולרי או מכשיר אלחוטי אחר, ו
ההתחייבות
כל מה שאתה נדרש לעשות לאחר הרכישה ללבוש אותו 24/7. אתה יכול ללבוש את זה בזמן שאתה ישן, כמו גם במקלחת. אתה אף פעם לא צריך להוריד את זה, והם אומרים שהכי טוב זה לענוד אותו כמה שיותר, כך הגוף שלך והמכשיר יכולים להסתנכרן הכי טוב, וזה משפר את האפקטיביות ומספק את התוצאות הטובות ביותר.
הערכה
כאשר אתה מקבל את תליון Q-Link הוא לא מייודע מה במחינת מראה. יש לו בית פלסטיק וחוט נחושת עגול באמצע שלו. זה עלול לגרום לך לחשוב שבזבזת כסף כשקנית את זה. אין חלקים נעים, זה לא צריך להיות מחובר או להטען, זה עמיד למים, עמיד לזיעה, ומאד קשה לשבור או לסרוט אותו. אם חשבת שזה "עושה" משהו, אתה עלול להתאכזב. זה פשוט תלוי על הצוואר.
הם אומרים שהמקום הטוב ביותר לענוד אותו זה תלוי על הצוואר שלך כך שהוא מונח באמצע החזה שלך. הם גם אומרים שאתה צריך לשמור אותו באותו מקום הכי הרבה זמן שאתה יכול. חלק מהמוצרים האחרים שלהם הם לא תליונים, אלא דיסקים שאתה יכול לשמור בכיס שלך, או התקני USB אחרים שמופעלים על ידי חיבור למחשב כדי לנטרל את כל התדרים שהמחשב פולט.
אם אתה מחכה הוכחה מדעית שזה עובד, אתה בטח תחכה המון זמן. המדע בדרך כלל שולל את הרעיון שמוצרים כמו אלה עובדים, ולכן יש דעה משוחדת כללית כאשר בדיקות מבוצעות. ההוכחה האמיתית היא לנסות את זה ולראות אם זה מספק לך את כל היתרונות המדווחים. הסיבה שלהסתכל על ביקורות לא באמת עובד במקרה זה היא כי יש אנשים רבים שחושבים שזה שטויות ויתיחסו בזלזול. כמו שיש את אלה שינסו את זה ויאהבו מה שהוא עושה. אלה הן רק דעות אישיות, וכל אדם יגיע למסקנות ,הבנות משלהם וירגישו את ההבדל כשישתמשו בו.
סקירה מסכמת לגבי Q-Link
לאחר שניסינו את תליון Q-Link במשך יותר משנה, חייבים להודות שיש תוצאות ככל שזה קשור להרגשה טובה יותר באופן כללי, והספק רב יותר כשעובדים שעות מול המחשב. מה שעניין אותנו שזה היה אמור לעזור לנו במהלך עבודה ממושכת מול מחשב, שכן הוא מקור כה חזק לתדרים בעייתיים שונים כמו WiFi, ותמיד היה די קשה להתיישב לתקופות ארוכות של כתיבה וניהול דרך האינטרנט. ענידת את התליון פשוט הפך לטבע שני,ונראה שזה עוזר עם בהירות מנטאלית,פוקוס, ועם עמידות תקופות ממושכות יותר של עבודה ופרודוקטיביות.
נכנסנו לעיסקה קצת סקפטיים, והתחלנו להשתמש בו בקטע של "למה לא?", ניסינו להישאר נייטרליים כמיטב יכולתנו ופשוט להתבונן בתוצאות. אנחנו מודעים היטב לאפקט הפלצבו, ואיך ההוצאות של 390 ש"ח יגרום לך לרצות שזה יעבוד. האם יש לנו הוכחה מדעית כלשהי לממצאים שלנו? לא. אבל אחרי שלא ענדנו את התליון כבר כמה חודשים, ההבדל הוא ברור ואנחנו מקבלים תחליף בעתיד הקרוב מאוד.
ההמלצה שלנו
אם אתה עובד במשרד גדול עם תאי עבודה או משרד עם הרבה מחשבים, טלפונים סלולריים, אותות WiFi סביבך, אולי כדאי לך לנסות את זה ולראות אם אתה מגיב לזה. יש להם 30 יום הבטחה להחזר כספי מלא, וזה מספיק זמן כדי להחליט ולבקש החזר אם אתה לא אוהב את מה שקבלת.
מה אתה חושב? האם תליוני ה-Q-Link עובדים או לא?

הזמן עכשיו מוצרי קיו לינק

סרטוני יוטיוב

הבטחה לשביעות רצון

שיפור אישי או החזר כספי.

כאשר אתם רוכשים מאיתנו , אתם רשאים להחזיר את המוצר מכל סיבה שהיא פחות המשלוח והשירות ולקבל החזר כספי מלא עד 30 יום מתאריך הקניה.

זכאות להחזר בתנאי שהמוצר במצב כמו חדש ומצורפת החשבונית המקורית.

אנא צרו איתנו קשר כדי לקבל אישור ומספר החזר.

למה Q-Link?

למה Q-Link

שיפור רמת האושר, הבריאות, ההצלחה בחיים, הביצועים ואיכות החיים.

מדענים, בעלי מקצוע בתחומי הבריאות ואיכות החיים, ומספר גדל והולך של בני-סמכא בתחום הספורט ומן האקדמיה מגלים ומתארים את הקשר ההדוק שבין עוצמתם ומשרעתם של תדרי התהודה הטבעית של הגוף, לבין התחושה המקבילה של אותו אדם, של רווחה (תחושת נוחות, רגיעה ויציבות) אישית, תפקודים גופניים ומנטליים ואיכות חיים. 

כמובן, איננו זקוקים לחוקרים או לרופאים שיגידו לנו עד כמה הדבר חשוב או כי הוא קיים, מכיוון שבכל אחד מאתנו ובחוויותינו קיים יסוד מסוים שכבר מבין את הקשר האנרגטי הזה. באיזו עוד דרך נוכל להסביר כיצד נקודת הראות המנטלית שלנו משתפרת בן-רגע פשוט לאחר המילה הנכונה, החיוך, המבט או המגע האוהב מאדם אחר, או מדוע אנו חשים התרוממות רוח לאחר מחמאה או פעולה שמעידים כי אותו אדם חשב עלינו? ומדוע אנו מתעוררים לחיים מבחינה גופנית ורוחנית כאשר תזמורת הרמונית מנגנת בנוכחותנו, או נוכח ניצחון של אדם אחר, או בעת מדיטציה, חשיבה חיובית או בפעילויות הקשורות לדת שלנו? כך פועלת התהודה!

ייתכן שנקודת ההתייחסות המובהקת ביותר לכך שלתהודה יש השפעת-מפתח על חיינו היא הקשר שלנו אל הטבע, קשר בל-יינתק. כאשר אנו פשוט מקיפים עצמנו בטבע – גופנו, שכלנו ורוחנו מתאזנים, מושבים לאיתנם ומחוזקים. אנו נמשכים אל הטבע מפני שהוא נמצא כבר בתוכנו, מפני שאנו כבר חלק ממנו, וזו הסיבה שאנו רוצים לשקע את בהונותינו בחול, להריח בריזה מלוחה מן הים, לשבת בפארק, לשכב בשמש, להתקרב למפל גועש או להתבונן ארוכות בזוהר השקיעה מפסגה גבוהה של הר. בטבע אנו חשים הלכה למעשה כי אנו שבים אל הגרסה הטובה ביותר של עצמנו!

וזהו העניין כשמדובר בתדרי התהודה הטבעית של קיו-לינק – הם פועלים עבורך 24/7, לכל מקום שתלך, בכל מצב וכאשר אתה מעוניין וצריך להפגין את מיטב ביצועיך (בפרט כאשר אתה תחת לחץ). זוהי נקודה קריטית מפני שמעבר לכך שאנו משלמים מחיר, מבחינת התהודה המולדת שלנו, על חיינו הכאוטיים ועל סגנונות החיים והסביבות מלאי-הלחץ שלנו, שלא ניתן להכניסם תחת שליטה – לעתים קרובות אנו גם עסוקים מדי או שאיננו מסוגלים להגיע אל הטבע, לבוא עימו במגע קרוב או לקחת חלק בפעילויות המשיבות לנו את תהודתנו. 

בקיו-לינק, למעלה מעשרים וחמש שנים של משובי לקוחות נלהבים וכנים מציירים תמונה ובה חיים שעברו שינוי לטובה וחזרו אל המיטב החיובי והאנרגטי שלהם: יותר חיוניות, יצירתיות, גמישות וחוסן, מיקוד, מודעות, עליצות, תגובה משופרת ללחץ, פריון עבודה גבוה, תפקודים קוגניטיביים, פוטנציאל דינמי, שביעות רצון, מודעות, אדם יותר 'מחובר' בעבודה ובעת משחק, נכנס לתחום הביצוע העילאי (או באנגלית, “in the zone”) ברגעים המשמעותיים, ומשתלב טוב יותר ובהרמוניה רבה יותר עם אחרים... כל אלה ועוד הן חוויות אמיתיות, עליהן מדווחים לקוחותינו בתדירות הגבוהה ביותר. 

והיופי שבקיו-לינק הוא מעבר ליעילותו גרידא – זהו מכשיר קטן שלא יפריע לך, לא נדרש כל מאמץ שהוא כדי להשתמש בו, וכמובן אין צורך בתחזוקה – הוא יעניק לך שנים של שימוש, הנאה וערך ללא דאגות. אכן, עבור רבים, קיו-לינק הוא כלי נחוץ לחיים, שאין בלתו. אך הדרך הטובה ביותר לגלות כמה נהדרים יכולים להיות חיים עם תהודה משופרת, היא לנסות את ה Q-Link בעצמך. 

© 2018 מוצרי Q-Link. כל הזכויות שמורות. 

מאין באנו

מאין באנו

מזה למעלה מ-25 שנה ®Q-Link נמצאת בחוד החנית של המו"פ (מחקר ופיתוח) של טכנולוגיות הדהוד התדרים, ושל הדיון המדעי והציבורי בתגלית האנרגיה הטמירה, בשימושיה וביישומיה.

מייסדי החברה גדלו ובגרו בתקופה שבה מדענים ניסו להבין את עולם הקוונטים המשונה, וליצור עבורו מודלים. בתחום זה נצפו תופעות טבעיות שהשכל הישר אינו מסוגל לתפוס – כולל ענני הסתברות וריקנותו הכמעט-מוחלטת של החומר בכללותו. 

אנשי הפיסיקה הקוונטית גילו כי חלקיקים עוברים בין מצבי קיום לאי-קיום וחוזר חלילה, וכי הם משתנים כאשר מתבוננים בהם, ולפיכך המתבונן עצמו הפך לחלק נחוץ במשוואה. 

בפיסיקה הקוונטית הוכח כי המידע, האנרגיה והמודעות ארוגים יחדיו באורח מסתורי. מובן שאיש לא היה מסוגל לסכם את ההבנה החדשה הזאת. השאלה הגדולה היתה – מדוע זה צריך לעניין אותנו? התשובה היא שמתוך לימוד אינטגרטיבי של אנרגיה טמירה ופיסיקה קוונטית, התגלו כלים מעשיים שמשפרים את חיינו – ומוצרי קיו-לינק הפכו לדוגמא מובילה לכך. 

אך כל זה לא קרה ביום אחד – בשנות ה-1980 החלו מייסדי החברה ליצור דרכים לאחסן מידע ולהקרין שדות באמצעות שילוב דינמיקות של אנרגיה טמירה עם אלקטרוניקה מודרנית. במהרה הם גילו כי כבר לתבניות המוקדמות שיצרו היתה יכולת להשפיע באופן ממשי על קצב הגדילה של צמחים, ולשפר את איכות המים. בניסויים נוספים אוששו השפעות חיוביות על מערכות כימיות. 

מטבע הדברים, ההיגיון הוליך את החוקרים למסקנה כי אם הטכנולוגיה הזאת שיפרה הן מערכות ביולוגיות והן כימיות, היא תוכל אולי לתמוך בתפקודי המערכת הביו-אלקטרו-כימית המורכבת מכולן – בן האדם. והשאר הוא, כמו שאומרים, היסטוריה. מאז שנות התשעים המוקדמות חברת קיו-לינק מייצרת את מוצרי הצריכה השימושיים, הייחודיים והיעילים שלה במפעלה החדשני והמשוכלל שבקליפורניה. 

הרעיונות, הטכנולוגיה והמוצרים החדשניים של קיו-לינק ממשיכים לתת את הטון, כאשר הפרמטרים של ביצועי השוק לאורך זמן, אריכות חיי המוצר, הכרת המותג, רמת שביעות הרצון של הלקוחות ונאמנותם הם ללא אח ורע – דבר המעיד על חוויית לקוח שיוצרת שינוי של ממש בחיים.

סימוכין ומחקרים

סימוכין ומחקרים

כוח ויכולת קוגניטיבית,חרדה בכיתה,EEG / גלי מוח

כוח ויכולת קוגניטיבית

התוצאות מבדיקות שנערכו באותו היום היו משמעותיות משלוש בחינות: (1) השיפור הכולל ברמת הכוח ובאנרגיה הזמינה / ירידה בעקומות העייפות; (2) השיפור בגמישות הקוגניטיבית / בתפקוד בכל התחומים שנבדקו, וכן – (3) הופעת נתונים הקשורים ספציפית לגולף, המעידים באורח עקבי על שימוש בשתי הידיים ללא העדפה לאחת מהן (ambidextrous). 

Classroom Anxiety

חרדה בכיתה

מחקר כפול סמיות שערך ד"ר דייויד אייכלר, יועץ התנהגותי, מראה כי הקיו-לינק ClearWave (מוצר SRT 'פעיל') מסייע בהפחתת החרדה שחשו תלמידים בבית ספר ציבורי. המחקר הקיף בתי ספר שנמצאו במחוז בצפון מזרח מדינת קנזס, ארה"ב. השלכות אפשריות של הפחתת החרדה הן ביצועים משופרים בכיתה ושיפור בגישתו ורווחתו הכוללת של התלמיד.  

EEG / Brainwave

EEG / גלי מוח

(סיכום) ממחקר כפול סמיות שערכו ד"ר נורמן שילי ופרופסור אמריטוס ויליאם טיילר מאוניברסיטת סטנפורד עולה כי תליון הקיו-לינק (מוצר SRT 'פסיבי') ממתן את ההשפעה המערערת שיש לשדות אלקטרומגנטיים על הפעילות החשמלית (דפוסי EEG) של המוח. מחקר זה, שהתפרסם, מציג השפעות מיטיבות שיש לתליון הקיו-לינק כגורם המייצב את תגובות ה-EEG בנוכחות שדות אלקטרומגנטיים משתנים, המהווים גורם לחץ. 

  • התפרסם בכתב העת לרפואה אלטרנטיבית ומשלימה: RUBIK/SRT& trade PAPER, כרך 8, מס' 6 (עמ' 823 – 856), המכון המדעי וסיכומי מחקרים ביולוגיים וקליניים. ד"ר בוורלי רוביק.

איך זה עובד

SRT™ - מדע התהודה

דרך מדעי הטבע למדנו כי כל חפץ חומרי וכל יצור חי מהדהד באופן טבעי בתדר או בתדרים שנקבעים על פי מבנהו הפיסי של החפץ. המדע מלמד גם כי כאשר חפץ או בעל חיים נחשף לתדרים חיצוניים לו, התואמים את תדר התהודה הייחודי שלו, אותו חפץ מתחזק, נעשה יציב יותר והאנרגיות הטבעיות שלו נעשות ברורות ומגובשות יותר. השפעה טבעית זו על התהודה פועלת גם אצל בני אדם, כמובן. אנו חשים בכך, אנו יודעים זאת, ואנו חשים את ההשפעה האנרגטית הנגזרת מעיקרון זה כאשר אנו חשים רגועים וממוקדים, כאשר אנו מבלים עם חבר קרוב או עם אהובינו, וכאשר אנו נמצאים בטבע. 

על יסוד תגליות מדעיות אלו, וכבבואה של החווייה האנושית, בליבו של כל מוצר מסדרת ®Q-Link נמצא גביש הליבה הקנייני, שאנו קוראים לו טכנולוגית התהודה האוהדת™ (SRT™). ליבת SRT זו היא הרכיב שמחזק את תהודת הגוף, ומשיבה אותו למצב טבעי, בהיר ומאוזן יותר. המילה 'תהודה' היא באנגלית Resonance – מילה שמקורה בשורש הלטיני Resonare – שמשמעותו המילולית היא 'חזרה אל הצליל', או 'חזרה לקול'; לפיכך כאשר שני חפצים פועלים זה עם זה מתוך אהדה, כמו שני קולנים (מצללים) שכוונו לאותו תדר, או שני חברים שנפגשים, האנרגיות שלהם משתלבות ומגבירות זו את זו.

מוצרי קיו-לינק מכוונים לסדרת תדרים טבעיים המהדהדים יחד עם תדרי האנרגיה הטבעית של הגוף. התהודה הנוצרת כתוצאה מכך דומה לחוויות הבריאות והממריצות שאנו חווים בטבע, במגע חיובי עם אחרים וכשאנו עוסקים בפעילויות שמאזנות אותנו ומשיבות לנו את כוחותינו. היות שנדרשים פחות מאמץ ואנרגיה כדי לשמור על חפץ שכבר נמצא ב'תדרי תהודה' אידיאליים יותר במצב זה, ככל שתענדו את הקיו-לינק או תשתמשו בו לעתים תכופות יותר, כך הוא יפעל טוב יותר עבורכם. 

SRT™ הוכיח את יעילותו בסדרה ארוכה של ניסויים והוא מגובה במחקר רב, כולל בדיקות באוניברסיטת U.C. Irvine בוינה ובקולג' המלכותי בלונדון – כל הראיות מעידות על השפעות משמעותיות על מערכות ביולוגיות. עיין במידע נוסף הכולל מחקרים נבחרים אודות הקיו-לינק, וכן מחקרים שעברו ביקורת עמיתים ופורסמו. מה שמשמעותי ואולי מעניין יותר הוא דיווחים מאלפי משתמשי ®Q-Link מרוצים לאורך כמעט שלושה עשורים. 

קרא עוד על חשיבותו של אפקט התהודה ועל התפקיד שהוא ממלא ביצירת תחושת רווחה אישית, ביצועים ואיכות חיים אופטימליים.

תקציר מחקרים

תקצירי מחקרים נבחרים אודות ®Q-Link

עבדנו עם מדענים בעלי שם עולמי, כדי לחדד את יעילותה של טכנולוגית ה-SRT וללמוד אודותיה עוד. בהמשך הדף תוכל למצוא רשימה חלקית של תקצירי מחקר המתעדים את ההשלכות הנגזרות מהבנתנו את הביולוגיה, הכימיה והפיסיקה, וכן את המודעות האנושית. 

דגשים: רופאים שבדקו את הקיו-לינק מצאו כי הוא מגביר מצבי אנרגיה בריאים – ומפחית את דליפות האנרגיה שנגרמות ממגוון של גורמי לחץ. במחקרי גלי מוח (EEG), ה®Q-Link הפחית השפעות שליליות מסוימות של שדות אלקטרומגנטיים (EMF). אתלטים ברמה עולמית דיווחו כי ה®Q-Link שיפר את המיקוד המנטלי שלהם ואת כושר עמידותם, דבר שהעניק להם יתרון תחרותי ניכר. באנליזות של תאי דם חיים (Live blood studies), ה®Q-Link שיפר את שלמות התאים וייעל את חמצון הדם.

סימוכין ומחקרים נוספים

סימוכין ומחקרים נוספים

EEG / גלי מוח,הערכת לחץ,עמידות בלחץ.

EEG / Brainwave

EEG / גלי מוח

(מורחב)

ממחקר כפול סמיות שערכו ד"ר נורמן שילי ופרופסור אמריטוס ויליאם טיילר מאוניברסיטת סטנפורד עולה כי תליון ה®Q-Link (מוצר SRT 'פסיבי') ממתן את ההשפעה המערערת שיש לשדות אלקטרומגנטיים על הפעילות החשמלית (דפוסי EEG) של המוח. מחקר זה, שהתפרסם, מציג השפעות מיטיבות שיש לתליון ה®Q-Link כגורם המייצב את תגובות ה-EEG בנוכחות שדות אלקטרומגנטיים משתנים, המהווים גורם לחץ.

Stress Assessment

הערכת לחץ

הערכת לחץ במרידיאנים תוך שימוש בקיו-לינק נימבוס. הערכת לחץ במרידיאנים (MSA) הוא טכנולוגיה ידועה, בה משתמשים במספר פרקטיקות בתחום הבריאות, כדי למדוד מאפיינים חשמליים בנקודות מרידיאניות בכל הגוף. מטפל שעבר הכשרה יכול למדוד, לרשום ולהעריך מאפייני אנרגיה אצל מטופל, בהשתמשו בחומרה מתקדמת ובתוכנה מתוחכמת. איברים שונים משוייכים למרידיאנים אנרגטיים שונים, ובעיות בריאות באיברים שונים מופיעות, על פי התיאוריה, כהפרעות אנרגטיות במרידיאנים הקשורים אליהם. 

Stress Tolerance

עמידות בלחץ

ניסוי שנערך בתנאי מעבדה באוניברסיטת וינה מראה כי תאי רקמות אנושיות עמידים יותר לגורמי לחץ כימיים, ומגיבים להם בצורה טובה יותר כאשר הם נחשפים ל'בן-ברית' של ®Q-Link עם SRT (מוצר SRT 'אקטיבי'). תאי רקמות אנושיות נחשפו לגורם לחץ – רעלן כימי – והמחקר מראה ירידה משמעותית במספר תאי הרקמה שמתו תחת לחץ בנוכחות ®Q-Link. נראה לפיכך כי חשיפה ל'בן-ברית' של

 ®Q-Link עם SRT בתנאי מעבדה מסייעת לממברנה התאית לשמור על שלמותה ולגלות כושר התאוששות רב יותר בתנאי לחץ.